fbpx

Výjezd na Kladno 16.9. 2017


Na první výjezd, který nás nasměřoval do Kladna, se rozhodujeme 2 týdny před zápasem, jakým dopravním prostředkem vůbec vyrazíme na Jágrovo pole. Vlakový spoj, který by byl optimální, nám bohužel kazí zpáteční nejetí vlaku až domů, tak musíme volit cestu pro nás tradiční autobusovou. Po domácím zápase s Ústím začínáme mobilizaci a snažíme se naplnit co nejvíce autobusů, které máme možnost vypravit celkem tři. Osobně jsem čekal velký zájem, který nepřichází, a tak ještě v pátek večer a i 2 hodiny před odjezdem zapisuji poslední fans. Když se dočítám v pátek večer na internetu v jednom rozhovoru, že vyráží od nás 4 autobusy, tak nemůžu udělat nic jiného, než se jen zasmát. V den zápasu se ve Valu schází skupina 10ti lidí (mělo být 15), která nabírá další skupinu na Lapači. Celkem se v busu nachází 38 lidí z celkové 48-mi členné skupiny. Ostuda těm, kteří se zapsali a nejsou schopni se ani omluvit, příště ani nepište, uděláte líp. Cesta do Kladna probíhá v poklidu. V autobusu se objevuje více jídla jak chlastu, nikdo tomu moc nerozumí, tak místo chlastání se půl cesty projí. Po 6ti hodinách se nacházíme u sjezdu na Kladno, kde si nás přebírá klasicky PČR, a ta nás doveze přímo až před náš sektor. Nechápu proč, ale pro lístek si musíme jít až daleko před stadion. Asi je problém dát vedle toho stánku s pivem i kasu s lístky. Na stadionu se schází 145 zelenožlutých + 2 z Litvínova (díky).

První třetinu se seskupíme ve spodku sektoru a fandíme co to jde. Ve druhé třetině se přesouváme o patro výše, kde doufáme, že naše hlasivky budou pod střechou více slyšet. Jestli to pomohlo, kdo ví. Ve třetí třetině se přesouváme znova dospodu a přichází to, co každý fanatik chce. Zbývá 10minut do konce utkání a my si jedem za nepříznivého stavu na ledě Zbrojovka ole ole, zkoušíme více verzí  – sedáme si, tleskáme, takový fanatismus se musel líbit každému – za to díky. Během této doby je vypuštěný i nějaký strobáč, na to hned nabíhá security vše uhasit. Jakmile se rozsvítí první blikačka, nabíhá i policie, která je snad v takovém počtu jako nás na stadioně. Zápas končí, my zatleskáme hráčům, balíme věci a začínáme opouštět sektor. V tom nabíhají ACABi a jdou si přímo pro kamaráda z Litvínova, nikdo jiný je nezajímá. Odebírají mu některé předměty, které se jim nelíbí, a odváží nám ho na stanici. My nic neřešíme a vyráží celý autobus pěšky směr stanice (čumím, že šli všichni, tak to má vypadat).

Docházíme akorát k hospodě u stadionu, kde stojí skupina kladenských, vykřikují nesmysly, a tak zkoušíme naběhnout, v tom momentu nabíhá i PČR a bere nám 3lidi. Policajti nám posléze navrhují, že nám všechny kamarády pustí, když se vrátíme v poklidu k autobusu. My tak činíme a po cestě pozdravíme i legendu českého hokeje Jardu. Když k autobusu dorážíme, všichni už přibývají, i zatčení. Doráží i kamarád z Litvínova, a tak my můžeme usedat zpátky na svá místa. Policajti čumí, že litvínovák nejede s námi a jde si před stadion ke svému autu, ti asi ještě teď nechápou kam šel. Jsme komplet a můžeme v poklidu vyrazit směr Slivovicaland. Nacházíme se na benzíně za Prahou nakupujeme zásoby do autobusu a užíváme si cestu zpátky. V autobuse hraje přes megafon rádio GPH, které řídí DJ Martin a Martin. Někteří zpívají, druzí spí a někdo klasicky tlačí zase do těch úst (že pane z Branek). O půl 2 se nacházíme před Lapačem. Díky těm, kteří se vydali podpořit naše hokejky, ostuda těm, kteří se nemůžou ani omluvit. Dík za super sobotu, velice povedený výjezd.
PS: televize Nova klasicky konec světa v Kladně. Ten kdo byl ví zbytek vědět už víc nemusí 🙂
Ve středu všichni na Přerov !!!!

napsal: Čert

PS: televize nova klasicky konec světa v kladně..

napsal: Čert