fbpx

Náročná Kadaň


so 18.11.2017 Kadaň – Vsetín 0:4 

Na tento výjezd se někteří jedinci tak těší, že plánují začít už o den dříve od čehož nakonec částečně upouští. Ráno před pátou hodinou se u vlaku schází devět nedočkavců (dva z nich minutu před odjezdem vlaku ), kdy jeden z
nich se vypotácel z taxíku se slovy, že byl na svatbě a druhý si dal ranní sprint přes půl města .
V dobré náladě nás tedy vyjíždí devět ovcomrdů, náladu jim kazí hned první zastávka ve Valmezu, kde nenastoupí
dva další členové výpravy, kdy zrovna ten jeden nejvíce hecoval lidi ať před odjezdem nezaspí. Jelikož se to u něj už prakticky stává zvykem, tak ho alespoň přes telefon pozdravíme a dáme hlasitě najevo, co si o jeho nepřítomnosti myslíme. Nicméně taky je pravdou že se vždy nějak nakonec dopraví a i dnes se také dopravil pozdějším vlakem i s dalšími dvěma členy. V Pardubicích k našemu překvapení vystupuje jeden ze členů naší výpravy kdy nikomu nic neřekne a zmizí v podchodu, po vyběhnutí dvou našich za ním, aby zjistili co se děje od něj dostávají vysvětlení, které tady ani psát nebudu a dál tedy pokračujeme bez něj. Za zmínku stojí i to, že po nastoupení do vlaku zjišťujeme, že jenom dva lidé mají lístek, který si zakoupili v super akci dva dny předem (170Kč na jednu cestu na osobu je super cena ), ale naštěstí je paní průvodčí hodná a dává čas k nákupu lístků přes telefon a jelikož máme u nás samé experty přes elektroniku tak lístky mají všichni až v České Třebové. Cesta probíhá celkem v poklidu za popíjení různých nápojů a pojídání řízků, přijíždíme do Prahy kde máme cca 40min na přestup a tak volný čas trávíme každý po svém, někdo jde kouřit, někdo dokoupit zásoby tekutin, někdo (aspoň ) jde zjistit nástupiště.
Poté nastupujeme do vlaku směr Most, ve kterém je docela usměvavá průvodčí s dobrým smyslem po humor po „menší“ svačince zakoupené v Burger kingu a po které jsou hranolky po celém vagónu přichází šokující zjištění že ve vlaku není jídelní vůz no ale nějak jsme to se zásob vydrželi až do Mostu. V Mostu na nás čekají dva fanatici z Litvínova- díky! , část jde hledat hospodu a druhá část jede do Litvínova na hřbitov zapálit svíčku našemu zesnulému kamarádovi z Litvínova. Odpočívej v pokoji Hurvajz!!.
Po hodině odloučení znova vyrážíme pospolu směr Kadaň. Na místo určené dorážíme něco po 14hodině. U stadionu nalézáme malou hospůdku s příjemnou obsluhou, kde trávíme čas až do utkání, postupně se k nám přidávají osádky co jeli autem ale i trojice vedená „zaspávačem“ (jakou měli cestu ať vám poví sami ale zaslechl jsem cosi o dvou ujetých vlacích a jednom vyhození) Pár jedinců jde na stadion ještě před rozbruslením pověsit vlajky a pohecovat naše k bodům, na stadion nás dorazí nakonec 68 hlásící se k zelenožlutým barvám.

Začíná se fandit a pár jedinců jde do půl těla už od začátku, fandí s velkým fanatismem, fandění podle mého na docela dobré úrovni. Hráči na ledě předvádí pěkný výkon ale to se rozebírá na jiných stránkách. K domácím není co říkat, mají jeden buben a 10členů průměrný věk 10let.
Užíváme si děkovačku s hráči a opouštíme stadion, většina se rozjíždí do svých domovů a vlaková skupinka přichází o pět členů, zbytek skupinky zůstává v hospodě s fanatikem z Litvínova, kde pokračují v degustování. Podle mého infa vyjíždí na druhý den v deset dopoledne a jeden zůstává na severu Čech až do pondělí.
Závěrem myslím že velice povedený výlet přes celou republiku a i slušný počet ovcomrdů v sektoru, více takových výjezdů kde jde hlavně o zábavu a zážitky a né o to s kým hrajeme!

napsal: Holas

V sobotu další výjezd do Třebíče!! rezervace míst do busu na info@ovcomrdi.cz
cena 400kč odjezdy valmez busák 12:00, od lapače 12:30