fbpx

Havířov – Vsetín 2:3sn (pá 22.12.2017)


Dlouho očekávaný výlet na hokej je tady. Ideální termín před svátky, atraktivní soupeř a přijatelná vzdálenost – to vše nám hraje do karet. Dlouho v hlavě máme návrh na choreo, ale jak to u nás bývá jsme nuceni klasicky začít s časovým nedostatkem. Týden před zápase dokončujeme hlavní choreo Pastýře a den před zápasem až do rána v den zápasu chystáme poslední prezentaci.

Hecíři to hecují tudíž se vypravují 3 busy a tradičně spousta lidí auty. Odjezd od lapače probíhá v klidu, velkou radost nám dělá sestava našeho busu, která je téměř ideální, což poslední dobou nebývalo zrovna pravidlem. Kousek za valmezem testujeme vzorky s obsahem alkoholu 45% a více, máme v tom poměrně rychle jasno, tak příště se prosím někteří netvařte udiveně, nebo raději přineste pořádnou gořalku a tu pro pražáky nechte doma. Trochu jsem si už zvykli na delší trasy, takže se podle toho chováme i v tento den a asi nám úplně všem nedochází, že tu časovou rezervu tentokrát moc nemáme a začátek zápasu jsme nestihli, ale my kluci co se spolu bavíme nejsme žádní začátečníci, takže je nám to jedno. Ochranka na stadionu je na nás připravena a chovají se slušně, řekl bych že to nepodcenili, na rozdíl od provozovatele občerstvení- nic ve zlém, ale jeden bufet někde v hangáru, nemůže na takový počet fanoušku stačit. Pivo logicky obsluha nestíhala točit a i tak se o druhé přestávce omlouvali, že mají poslední sud. Párky či cokoliv jiného k jídlu neměli pro jistotu vůbec. Na hokeji se nás v sektoru schází velmi slušný počet celkem 389 zelenožlutých. Ověšujeme svůj sektor snad všemi vlajkami které vlastníme, dobře vypadá i po malé upravě (konečně) forever vsetin.

Měli jsme v plánu v každé třetině ukázat nějakou tu optickou prezentaci, ale náš už zmíněný pozdní příjezd nám to nedovoluje a tak si necháváme první choreo do druhé třetiny.  Začátkem druhé třetiny jsou rozdány černé folie, které doplní obouručkami písmena ACAB, dokončený nápisem Nás se nezbavíte, zablikne i ten nějaký strobáč. Proč? někteří ví někteří né co se v minulém týdnu u nás udělo.

Další naší optickou prezentaci si chystáme ke konci druhé třetiny. V ní popřejeme všude dobře známe rodince Hufnáglu k  19. letem(už se těším na 20let, to bude jízda).

Poslední naší prezentaci a také hlavní byla velká plachta se třemi ovcemi když jedna drží šálu, další dvě nad ní mávají vlajkou a mezi nimi vše koriguje náš Pastýř. K tomu to choreu měly být použity i další opticky dobré věci ale nakonec od nich opustíme.

Celý zápas na náš slušný počet fandíme kvalitně, najdou se vždy slabší i silnější chvíle jaké jsou všude, ale já sem spokojený. Velké díky patří všem kteří přispěli po zápase na choreo nakonec se vybralo 10 997kč 8,08eur 4kuny a stravenka. K domácím nevím co bych zmínil, úvodní choreo sem neviděl v kotli se jich schází nějak málo jak to hecovali škoda, ale i tak je při naších hluchých místech uslyším, jinak nemám moc času to vnímat svojích starostí sem měl až moc, ve třetí třetině ještě vytahují nápis s balonky, škoda že ten nápis je schovaný za stojící lidi před ním. S domácími několikrát v zápase pozdravíme naše pány v uniformách a vedení svazu. Naši na ledě vyhrávají po nájezdech a my můžeme vklidu slavit v našich domovech.

napsal: normál a čert