fbpx

Alko výjezd do Benátek


Frýdek – Vsetín 6.1. 2018 4:0

O Frýdku není třeba nic psát, ve zkratce na ledě bída a v hledišti také. Zmíníme jen náš počet který je složité spočítat ale tak v kotli se nachází 374lidí a po stadionu dalších cca 150lidí, dneska jsou Vsetínští všude kam se podíváme počet je jediné pozitivům na tomto výjezdu.

Benátky – Vsetín dvojzápas 2:4 , 1:9

Jakmile se dozvídáme o dvojzápase v Benátkách, skupiny nadšenců neváhají a rezervuji si svoje hotely v malém městě. V den zápasu vyrážíme dvě auta Gastrofanatiků v ranních hodinách, směr střední Čechy. Cesta neprobíhá nijak kvalitně, protože jakmile vjedeme na dálnici máme poruchu s autem. Naše časová rezerva na doplňkové programy je využitá v servisu ve Výškově a my po 2 hodinách odjíždíme znova směr Benátky, tentokrát už doplnění o jedno auto navíc. Do Benátek nakonec dorážíme kolem půl 4 hodiny odpolední, naše auta se rozdělují a každý ubytovat do svých hotelů. Ke stadionu na kopci dorážíme na rozbruslení, před stadionem na nás čekají 2 antony a další osobní auta že je to furt baví, my ale postupujeme dále dovnitř stadionu a náš alko výjezd pokračuje. Vyvěšujeme vlajky, a začínáme s fanděním. To rozebírat nebudu o fandění na tomto výletu ani nejde i když hokejky podporujeme všelijak ať už s hostujícího nebo domácího kotle 😀 celkem se nás schází 85  plus dva plné stoly v bufetu od kterých se prý výletnici nehnuli.

Na stadionu samozřejmě musíme zkusit místní gril, na kterém se nám žhaví klasické a bíle klobásky, musím říct že takové kvalitní klobásky na stadionu sem dlouho nejedl 😉 zápas končí výhrou 2:4 a my se po děkovačce odebíráme směr do vytipovaných hospod.

https://www.youtube.com/watch?v=xSr7GVepiag

Na hotel se dostáváme nevím asi ve 2? slyšíme v neznámém pokoji menší hluk a tak jdeme zkontrolovat situaci, v něm narážíme na masery našich hokejek a tak párty pokračuje spát se jde asi kolem 5 ráno. V den dalšího zápasu máme naplánovaný i doplňkový program, po obědě návštěva pivovaru… dopoledne ještě projdeme pořádně město a místo zříceného hradu dorazíme k místnímu zámku, po cestě potkáváme i jakousi tetu která na nás uprostřed trávníku špulí své pozadí. Po obědě vyrážíme ve třech dodávkách do pivovaru, kde degustujeme vařené speciality, poté se dostaneme i k prohlídce, nebyli bychom valaši kdybychom po degustaci všech piv neskončili znova u slivovice, dáváme si s panem majitelem nějakou tu štamprli po našem, poté se odebíráme  ve velmi veselé náladě opět na hokej. To už před stadionem stojí jen jedno osobní auto četníku, asi pochopili že v některých případech jsou zbyteční. Na stadionu vyvěšujeme znovu vlajky a asi rozjíždíme support.. já ani nevím musel sem jít hned na tu vynikající klobásku, kterou tam měli.  V sektoru se nás dneska schází 93..

Ve druhé třetině rozjíždíme mašinku a jezdíme přes sektor. Ve třetí třetině se ujímá megafonu bojovník s květináčem, a vymýšlí nový chorál kterým se bavíme až dokonce. Po zápase opět odcházíme směr hospody které jsme včera prošli. Bohužel už to některé tak zmohlo že už se začíná pomalu usínat a na hotel dorážíme kolem 1 ranní, nakonec jsme se lehce probrali a tak dopíjíme poslední zbytky alkoholu. Další den po probuzení se dozvídám že sem byl účastníkem večerního kástingu, bohužel moje výběrové řízení nedopadlo dobře i když sem se zúčastnil jediný, třeba příště. Ve čtvrtek máme před obědem naplánovaný odjezd, vyrážíme znova tři auta, po cestě zastavujeme v Poděbradech na oběd podívat se k zámku a do místního muzea miniatur filmových postav. Poté se odebíráme směr domov a domu dorážíme kolem 8 večerní. Shrnuto podtrženo kvalitní a dost zábavný alko výjezd i s menšími programy než jen hokej, kdo váhal a nejel může litovat. Nyní nás čeká další výjezd, ten nejdelší do Varů my se rozhodujeme po velmi finančně náročném výjezdu rušit organizovaný výjezd (kdyby chtěl někdo 50%slevu na vlak napište) a pořádně to nahecovat za 2 týdny do Přerova kam všichni jedeme VLAKEM!!!

napsal: Čert