fbpx

4. zápas Vsetín – Přerov


Je středa 4 hodiny do zápasu a já netrpělivě čekám na zprávu, ohledně balíku ve kterém se nachází nová série nálepek  pro tuhle sezónu. Jakmile dostávám info že balík našel svého majitele, můžu s úlevou vyrazit na sraz. Na srazu se nás schází 6 (vlastně 5 ten 6tý přijel jen sníst co se dá víme o kom mluvím). Za hodinu balíčkování máme 200ks, to nám pro dnešek stačí a jelikož už nemáme moc času, tak rychle balíme i zbytek věcí s dnešní zásilky a vyrážíme směr Lapač.

Před stadionem už postává početná skupina ochránců divé zvěře, schody ke vstupu na stadion jsou rozděleny na půl plotem, ten je i jak před stadionem tak i u sektoru hostů. My ale pokračujeme dále do našeho sektoru, kde pod schody začíná prodej nové série vlepek. Cena je stanovena na klasických 40kč, za půl hodiny prodeje je všech 200ks vlepek pryč. Chystáme na poslední chvíli i nových 30ks vlajek na tyčích, vyvěšujeme klasické vlajky(forever, wallachian a znak valašska). Než začne hymna je rozdáno celkem 76 vlajek na tyčích, které vidím maximálně při hymně a pak v průběhu zápasu jen tak půlku.

Dnešní support nemá cenu ani rozebírat o proti Varům, je to jen takový průměr co dokážeme, každý si musí uvědomit že se fandí i když se prohrává, jestli chcete jen stát a čumět na hru běžte mimo kotel. Více k tomu raději psát nebudu. Naši tedy prohrávají 1:3, na ledě vyhrává dneska maximálně Frolič.

Hosté obsadili celý svůj sektor, nachází se jich tam okolo 160 + bílý sněhulák. V průběhu zápasu si nejspíše jedou svoje, ještě že máme tak kvalitní sektor pro hosty, přes naše průměrné fandění je ani moc neslyším.
Další zápas nás čeká v sobotu, kde zavítáme do dalekých Litoměřic a v pondělí k nám na Lapač přijedou vidláci z Prahy. V pondělí všichni naplno jinak to nejde!! V pondělí další prodej vlepek..

napsal: Čert