Litoměřice + Slávia, aneb body v jiném hrníčku

Venku Litoměřice

V sobotu o půl sedmé ráno mi zazvoní telefon a na druhém konci dva dosti podnapilí fanatici, kteří mi stručně říkají že mi za dvě hodinky vyjíždí vlak. Musel sem jím slušně říct, že na odpoledne mám jiný plán, než podporovat zelenožluté a tak zklamaně pokládám telefon. Když se dovídám kolem 11 dopolední že moje odpolední plány jsou zrušeny, neváhám ani minutu a žhavím telefon a rychlou akci naplňuji auto. Volám i dvoum dotyčným kteří mě ráno kontaktovali, ale ti mají svůj svět ve víru spánku. Po 12 hodině vyrážím ze 4mi statečnými směr Litoměřice. Cesta utíká rychle nikde nezastavujeme, čas nás tlačí a tak v Praze nabíráme posledního člena do auta. Po páté hodině přijíždíme ke stadionu, parkujeme a čumíme co tady na nás zase čeká. Všude kolem stadionu policajtu jak ve středu proti Přerovu. Kupujeme lístek do neurčeného sektoru. Vcházíme do haly v 5minutě, než se pořádně porozhlédneme kde co je, vidíme nastartovanou security v „našem“ sektoru. Ti se snaží domluvit naším příznivcům že na místech kde se nachází nemají co dělat, a mají se přesunout o dva metry vedle? Sektor hostů neoznačený, nikde na lístku napsaný sektor není a tak po 5minutách debatování, zůstávají všichni na svých místech. V sektoru se schází 38 vsetínských, včetně 4 z Litvínova díky!!

Počet to je dobrý, jelikož tento výjezd nebyl zařazeny do zajímavých výletu. V průběhu zápasu se moc nefandí občas se něco zařve, ale většinou to samé dokola (fucklubáci toho moc neumí). Naší hráčí v zápase se ujímají vedení, poté už jen skóre dotahují. Když ke konci zápasu domáci fans začínají oslavovat, přichází pro ně ledová, sprcha pro nás veliká radost. Do konce zbývá 17vteřin a Radim Kucharczyk srovnává skóre, domácí utichají a jen doslova čumí jak je to možné. V tom momentě začínáme my klasickým Na čo kukáté..!! Zápas stejně prohráváme v prodloužení, a tak nám nezbývá nic jiného než poděkovat hráčům a vyrazit směr Slivovicalend. Cestou zpátky se dozvídám, že byl na stadionu přítomen i borec, který v jednom díle televizního pořadu, ukradl babičce řetízek(všichni ví o koho jde), dneska nám krade i 2 body a tak se kolem půl druhé raní nacházíme doma.

napsal: Čert

Doma Slavia

Po posledním domácím zápase, všichni očekávají zlepšení jak na ledě tak v hledišti. Dnes na ledě žádné zlepšení nepřichází a tak se o to musíme postarat my na tribuně. Před zápasem stojí klasicky stolek z nálepkami, u kterého se tvoří větší fronta jak na pivo. Zápas začíná, na stadionu se schází 3108fans a my rozjíždíme náš zpěv.

Párkrát pozdravíme i našeho soupeře(na to všichni čekali až pozdravíme znova pražsky klub), v sektoru pro hosty se jich schází celkem 14. Průběh zápasu se pro nás nevyvíjí optimálně, ale to nám nic nebrání povzbuzovat jak umíme. Konečně to dneska vypadá jak má, doufám že to i tak bude pokračovat v dalších zápasech. Naši prohrávají pět minut do konce 0:5, ale to odrazuje pouze gaučáky ze sezení a odchází, které po svém zdravíme(příště raději ani nechoďte jestli jste si mysleli že to půjde samo tak se proberte) zpátky k nám my rozjíždíme ještě větší fanatizmus, naši i díky tomu dávají dva góly, ale ty už nic neřeší a tak my hráčům za snahu aspoň poděkujeme.

Ve středu automobily do Havířova!! a v sobotu všichni na Lapač, zápas podzimu je tady!!!