Doma Kadaň, Venku Frýdek

doma Kadaň

V sobotu nás čekal souboj dvou týmu chvostu tabulky. Po pátečním zapíjení jednoho nového fanatika na svět, se slézáme těsně před začátkem utkání. Většina nás nevěděla ještě která bije a tak první třetina nestojí moc za zmínku. Jsou vytaženy akorát mávačky, ve 2.minutě se dopraví buben se zástavami a megafonem. Našeho velemistra na paličky to moc nebaví, tak se jde vycentrovat trochu gořalky. Bubnu se ujímá mladý talentovaný bubeníček(dobře že konečně můžeme zkoušet další a další lidi). Já se odebírám kolem 10.minuty pro nové baterky do megafonu, a tak po zbytek třetiny se fandí jen to co občas někdo zařve. Do druhé třetiny už jedem od začátku naplno(asi díky vycentrování medicín), během přestávky se pohecovali starší fanatici, o znovu vkročení do kotle jak to bylo v zápase s Motorem.

Tady ta strategie se začíná vyplácet a fandění ve druhé třetině se začíná zlepšovat, i když je to pořád takový lepší průměr. Do třetí třetiny se přidávají další ostřílení fanatici, kteří pomáhají hecovat dav kolem sebe. Konečně to vypadá jak má a probíhá pravý nefalšovaný fanatizmus. To co se odehrávalo ve třetí třetině, byl top co jsme mohli v tomto zápase předvést. Doufám že do dalších zápasu, ostřílení fanatici půjdou s námi hned od první minuty, to by to jinak vypadalo.

napsal: Čert

venku Frýdek

Do organizovaných výjezdů pochopitelně i kvůli vzdálenosti a předchozích vypjatých soubojů zařazujeme Frýdek.  Přes týden se snažíme na internetu co nejvíce pohecovat fans, aby se s námi auty vydali na nedalekého soupeře(do Frýdku se vydal i autobus z jedné nejmenované vesnice, když nevíš jak využít vesnický bus jed na hokej 😀 ). Na stadion vcházím těsně po vhození buly. Naše zařazení zápasu do organizovaných vyšlo na jedničku!! v sektoru a kolem něj se nachází zhruba 300zelenožlutých

Na zábradlí se nachází zástavy- wallachian, znak valašska a moravy, čtvercová Vsetín. V první třetině je fandění výborné, ještě aby ne když vedeme 0:2. Jakmile opět začínáme dostávat branky tak jde podpora našeho klubu dolu. Během této třetiny se párkrát pozdravíme i s domácími, zařveme si po nich něco o šoustání s extraligovým Třincem, na což domácí odpovídají ve stylu gigi di Agostino Jebat Vsetín, asi si četli náš report s Motorem. Na což my vzápětí odpovídáme ve stejném stylu, kdo je tu dneska za p*ču. Ve druhé třetině jede fandění tak na průměrné úrovni. Vše mění domácí asi choreo?? když nad hlavy vytahují bíly papír kde je nakreslený náš znak v tlamě prý rysa, s textem ,,prý extraliga,,

To ten moment celý hostující sektor tak nabudí, že ten rachot co v ten moment předvedli, museli slyšet až na kraji města. To byla paráda vidět všechny zespodu jak se hecli a začali fandit jak nikdy předtím, škoda že jen v tu danou chvíli. Ve třetí třetině jedeme jak ze začátku zápasu, lidi se začínají hecovat i mezi sebou někteří vylézají i na zábradlí, přesně tak to má vypadat pořádně s fanatizovat lidi kolem sebe. Více psát asi není co, to že je všude až příliš četníku to jsme si zvykli a že ty jejich služby jsou třeba někde jinde. Po zápase poděkujeme naším hokejkám, že to nezabalili a bojovali až do konce. Někteří se odebírají přímo směr Vsetín, někteří ještě navštíví blízký fastfood. Ve středu máme odložený zápas v Benátkách, který se přesunul na 9.1 den poté tam hrajeme zvonu, což tímto zařazujeme tyto dva zápasy do organizovaných výjezdu.

Není nad to strávit 2-3dny ve velkoměstě jako jsou Benátky. Tak pomalu rezervujte hotely, ať na vás něco zůstane. O víkendu nás čeká dvojzápas doma s Třebíčí a Ústím, pro všechny je povinností přijít na Lapač a podpořit naše k získání důležitých bodů!!

PS: výjezd sezóny do Budějovic se blíží!! zapsat do kalendáře 4.11. .. postupně budeme dávat více infa 😉