2. zápas doma Vary

VSE:KV – první třetina přinesla průměrný support také prohráváme po první třetině 1:0 to tomu taky moc nepřidá , navíc žádná konkurence v hostujícím sektoru (cca 8 fans z Varů jako konkurenci nepovažuji ale i tak k nim respekt že vážili takovou dálku a navíc v týdnu 🙂 to bylo ale vše co u nich stálo za zmínku ) , ve druhé třetině už je to se supportem daleko lepší a i na ledě to vypadá jinak , pote přichází gól kterým se dostáváme na dostřel hostujícímu celku a i tribuny značně ožívají. Ke konci druhé třetiny ženeme hráče k vyrovnání což se na konci třetiny podaří 🙂 , začátek třetiny už není takový vlažný jako té první a snese ligové parametry , několikrát se zapojí i tribuna na sezení (je furt na čem pracovat ale zlepšuje se to )

Atmosféra je na naše poměry nadprůměrná a i hráči na ledě do toho dávají vše , na ledě se přiostřuje a divákovi se ten hokej musí líbit . Poté přichází prodlouženi a většina lidí už teď děkuje hráčům za předvedený výkon a hlavně za bod který by většina před zápasem brala. Všichni už očekávají nájezdy když v tom přijde branka a Vsetín bere dva body a euforie nebere konce . Proběhne děkovačka s hráči, kterou si dnes více než zaslouží.
napsal: Holas

PS: kdo se nezapsal do busu tak rychle (info@ovcomrdi.cz) jsou poslední místa, jinak v sobotu všichni na Kladno !